KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13014332
*
nr 1301 4332
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad 1878. Landskap med figurer. Olja på duk, 43x70 cm
Kondition: saknar ram
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 januari 2020
kl 20:34:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/1 20:50:31
1
1.000 kr
20/1 19:31:06
2
1.100 kr
20/1 19:33:21
1
1.300 kr
20/1 20:17:08
3
1.500 kr
20/1 20:20:34
1
1.500 kr
20/1 20:20:34
3
1.500 kr (Budbetjänt)
20/1 20:29:17
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap med figurer olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Kondition: saknar ram
Läs om budbetjänten
nr 1301 4332
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad 1878. Landskap med figurer. Olja på duk, 43x70 cm
Kondition: saknar ram
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 januari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/1 20:50:31 | 1 | 1.000 kr |
20/1 19:31:06 | 2 | 1.100 kr |
20/1 19:33:21 | 1 | 1.300 kr |
20/1 20:17:08 | 3 | 1.500 kr |
20/1 20:20:34 | 1 | 1.500 kr |
20/1 20:20:34 | 3 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
20/1 20:29:17 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap med figurer olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:37